Aktif Dış Ticaret

Aktif Dış Ticaret 1993 yılında medikal sektörde hizmet vermek amacıyla kuruldu.

Arşivsel dokümanların elektronik ortama aktarılmasını sağlayan ve dokümanları mikro filmlere kaydederek saklanmasını kolaylaştıran özel cihazları ithal edip Türk kullanıcıların beğenisine sunarak ticari faaliyetlerine başladı.

1995 yılında radyoloji aksesuarları konusunda dünyaca tanınan şirketlerin Türkiye mümessilliğini yapmaya başladı. Bu çalışmalar ile beraber kurşun önlük konusunda uzmanlaşan firma uzun zaman kurşun önlükleri ithal ederek tüm Türkiyeye dağıttıktan sonra 2002 yılından itibaren kendi markası olan AKTİF® X-RAY ile kurşun önlük imalatına başladı. Aktif Dış Ticaret güvencesi ve %100 Türk sermayesi ile Türkiyede üretilerek tüm dünyaya ihraç edilen AKTİF® X-RAY marka kurşun önlük ve kurşun materyalli koruyucu ürünler grubumuzu yeni web sitemizden inceleyebilirsiniz. İsterseniz siparişlerinizi ve değerli görüşlerinizi bize web sitemiz üzerinden iletebilirsiniz.

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımızla ve toplam kalite politikamızla hizmetinizdeyiz. AKTİF® X-RAY markası Türk Patent Enstitüsünce, Aktif Dış Ticarete tescillenmiştir.

Kurşun önlüklerimiz ve diğer tüm ürünlerimizle ilgili istediğiniz zaman bize danışabilirsiniz. Uzman ekibimiz size en uygun ürünlerimizle ilgili bilgiler vererek gerekli yönlendirmeyi yapacaktır.

Sayfayı YorumlayınSayfayı PaylaşınFavorilerinize Ekleyinİlgili Sayfalar (4)

Yorum yapabilmek için sisteme giriş yapmalısınız!

Henüz yorum yapılmamış!