Askılıklar

Askılıklar

Kurşun önlüklerin kullanım ömrünü arttırmak için muhafaza koşulları yeterli düzeyde olmalıdır. Aynı zamanda bu muhafaza sistemlerinin kullanışlı, erişilebilir, az yer kaplayan ve montajı kolay ürünler olması gerekmektedir.

Eldiven Askılığı: Kurşun eldivenlerin muhafazası için üretilen bu özel askılık, ürünlerin daha uzun ömürlü olmasında büyük pay sahibidir.

Duvara Monte Önlük Askılığı: (İkili – Üçlü – Beşli) Bu kullanışlı ve ergonomik askılık kurşun önlüklerinizi korumaya yardımcı olur ve kullanım sürelerini uzatır. Etekleri muhafaza etmek için üretilen kancalarda kolayca bu modelde kullanılabilmektedir.Paslanmaz Çelik Hareketli Önlük Askılığı: (Beşli - Onlu) Metal ayakları ve sağlam tekerlek yapısı ile hareketi kolaylaştıran bu model 5-10 adet kurşun önlük taşıma imkanı sunmaktadır


Natur Ağaç Askı: Sağlam ağaç gövdesi, paslanmaz çelik askı aparatı ve uygun dizaynı ile önlüklerinizin ömrünü uzatır. Tek elbise kapasitesine sahip bu askılık tik renginde üretilmektedir.


Hareketli Önlük Askılığı: 5-8 arasında önlük Aktif X-Ray'in natur ağaç askılıkları ile beraber asılabilir. Siparişinizde lütfen natur ağaç askılık sayısını belirtiniz.

Lüx Hareketli Raflı Önlük Reyonu: Metal ayakları ve sağlam tekerlek yapısı ile hareketi kolaylaştıran bu model 10-12 adet kurşun önlük taşıma imkanı sunmaktadır. Üzerinde çok amaçlı kullanılabilecek raf bulunmaktadır. Lütfen siparişinizde natur ağaç askılık sayısını belirtiniz.

Model

Kod

Eldiven Askılığı

400008

Duvara Monte İkili Önlük Askılığı

400025

Duvara Monte Üçlü Önlük Askılığı

400105

Duvara Monte Beşli Önlük Askılığı

400104

Hareketli Beşli Önlük Askılığı (Paslanmaz Çelik)

400011

Hareketli Onlu Önlük Askılığı  (Paslanmaz Çelik)

400013

Natur Ağaç Askı

400015

Hareketli Önlük Askılığı

400111

Lüx Hareketli Raflı Önlük Reyonu

400112


Eldiven Askılığı - Duvara Monte Askılıklar
  

Paslanmaz Hareketli Önlük Askılıkları (Beşli-Onlu)
  

Natur Ağaç Askılık
  

Hareketli Önlük Askılığı - Raflı Önlük Reyonu

Sayfayı YorumlayınSayfayı PaylaşınFavorilerinize Ekleyinİlgili Sayfalar (14)

Yorum yapabilmek için sisteme giriş yapmalısınız!

Henüz yorum yapılmamış!